Your ad here.

Your ad featured and highlighted at the top of your category for 90 days just $5.
Choose
"Make this ad premium" at checkout.

User description

Obchodzi Cię tylko jedno - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie publikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

Masz może swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też opisy o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

$597 of Free Software | Targeted Traffic | Ad Service Affiliate Program| Ad Submission ServiceTraffic Affiliate Program | Free Ebook | List of Classified Ad Sites| Pro Marketing Software